Oferta pracy dla studenta – Projekt TEAM TECH

Informujemy że dostępna jest oferta pracy dla studenta w ramach projektu Molecular design, synthesis and application of photoinitiator-catalysts (PICs) for photopolymerization reactions realizowanego w ramach programu TEAM TECH Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Oferta pracy w języku polskim

Dodatkowych informacji udziela dr hab. inż. Joanna Ortyl, Termin nadsyłania zgłoszeń: 26-10-2021

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00