Koło Naukowe Chemii Fizycznej – Rekrutacja

Rekrutacja do „Koła Pokazowego” – Koło Naukowe Chemii Fizycznej – „Siły Zbrojne PK” – REKRUTACJA trwa do 22.10.2021.

Koło Naukowe Chemii Fizycznej zaprasza wszystkich, którzy chcą bawić się chemią. Jeśli chcecie urozmaicić swoje studia, poznać nowych ludzi to coś dla Was!

W kole Chemii Fizycznej macie okazję pobawić się drukiem 3D, pirotechniką i elektrochemią oraz uczestniczyć w pokazach pirotechnicznych, warsztatach chemicznych, wydarzeniach i wyjazdach popularnonaukowych takich jak Małopolska Noc Naukowców, Festiwal Nauki, Małopolska Noc Matematyki czy Juwenalia Krakowskie.

Zgłoszenia i pytania proszę kierować na adres: experimentalc5pk@gmail.com

UWAGA: ilość miejsc ograniczona

Więcej informacji jak zdjęcia z działalności koła dostępne są pod adresem: https://experimentalc5pk.pl

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.