Koło Naukowe Chemii Fizycznej – Rekrutacja

Rekrutacja do „Koła Pokazowego” – Koło Naukowe Chemii Fizycznej – „Siły Zbrojne PK” – REKRUTACJA trwa do 22.10.2021.

Koło Naukowe Chemii Fizycznej zaprasza wszystkich, którzy chcą bawić się chemią. Jeśli chcecie urozmaicić swoje studia, poznać nowych ludzi to coś dla Was!

W kole Chemii Fizycznej macie okazję pobawić się drukiem 3D, pirotechniką i elektrochemią oraz uczestniczyć w pokazach pirotechnicznych, warsztatach chemicznych, wydarzeniach i wyjazdach popularnonaukowych takich jak Małopolska Noc Naukowców, Festiwal Nauki, Małopolska Noc Matematyki czy Juwenalia Krakowskie.

Zgłoszenia i pytania proszę kierować na adres: experimentalc5pk@gmail.com

UWAGA: ilość miejsc ograniczona

Więcej informacji jak zdjęcia z działalności koła dostępne są pod adresem: https://experimentalc5pk.pl

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)