Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Wojciech Stryjewski

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Wojciecha Stryjewskiego na temat „Modelowanie i analiza procesowa bioreaktorów fluidyzacyjnych”, która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2015 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Bolesław Tabiś, prof. zw. PK (Politechnika Krakowskia)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Stanisław Ledakowicz (Politechnika Łódzka)
– prof. dr hab. inż. Roman Petrus (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Stanisława Ledakowicza (Politechnika Łódzka),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Romana Petrusa (Politechnika Rzeszowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego