Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Joanna Kuc

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Kuc na temat „Badania w zakresie oznaczania heksabromocyklododekanu w próbkach przemysłowych i w żywności”, która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2015 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Adam Grochowalski, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Marek Biziuk (Politechnika Gdańska)
– prof. dr hab. Andrzej Parczewski (Uniwersytet Jagielloński)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Marka Biziuka (Politechnika Gdańska),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Andrzeja Parczewskiego (Uniwersytet Jagielloński),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.