Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Joanna Kuc

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Kuc na temat „Badania w zakresie oznaczania heksabromocyklododekanu w próbkach przemysłowych i w żywności”, która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2015 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Adam Grochowalski, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Marek Biziuk (Politechnika Gdańska)
– prof. dr hab. Andrzej Parczewski (Uniwersytet Jagielloński)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Marka Biziuka (Politechnika Gdańska),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Andrzeja Parczewskiego (Uniwersytet Jagielloński),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych