Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Teodora Sikora

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Teodory Sikory na temat „Mechanochemiczne wytwarzanie proszków ceramicznych i ceramiczno-metalicznych dla wybranych kompozytowych materiałów inżynierskich”, która odbędzie się w dniu 23 marca 2016 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. Krystyna Wieczorek-Ciurowa (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Lucyna Jaworska (Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie)
– prof. dr hab. inż. Elżbieta Filipek (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Lucyna Jaworska,
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Elżbieta Filipek,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.