Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Joanna Skoneczna-Łuczków

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Skonecznej-Łuczków na temat „Analiza egzergetyczna wybranych procesów suszenia”, która odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 roku o godz. 12:15 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Włodzimierz Ciesielczyk, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Andrzej Jarosiński (Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN)
– dr hab. inż. Gabriel Filipczak, prof. PO (Politechnika Opolska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Andrzej Jarosiński,
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. inż. Gabriel Filipczak, prof. PO,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych