Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Joanna Skoneczna-Łuczków

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Skonecznej-Łuczków na temat „Analiza egzergetyczna wybranych procesów suszenia”, która odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 roku o godz. 12:15 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Włodzimierz Ciesielczyk, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Andrzej Jarosiński (Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN)
– dr hab. inż. Gabriel Filipczak, prof. PO (Politechnika Opolska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Andrzej Jarosiński,
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. inż. Gabriel Filipczak, prof. PO,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK