Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Mateusz Galica

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Mateusza Galicy na temat “Synteza i charakterystyka hybrydowych polimerów dla optoelektroniki”, która odbędzie się w dniu 23 marca 2016 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. in¿. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:

– prof. dr hab. Maria Nowakowska (Uniwersytet Jagielloński)

– prof. dr hab. Marek Pietraszkiewicz (Instytut Chemii Fizycznej PAN)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:

recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Maria Nowakowska,

recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Marek Pietraszkiewicz,

streszczenie rozprawy doktorskiej,

zaproszenie na obronę.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z