Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Olga Długosz

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 31 marca 2021 r. o godz. 10:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Olgi Długosz na temat „Otrzymywanie nanocząstek metali i tlenków oraz nanokompozytów w przepływowym układzie reakcyjnym”

Promotor: dr hab. inż. Marcin Banach, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Jolanta Pulit – Prociak (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– dr hab. inż. Grzegorz Dzido, prof. PŚ (Politechnika Śląska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Grzegorz Dzido, prof. PŚ (Politechnika Śląska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Godziny rektorskie w dniu 25.05.2022 r.

W związku z organizacją Wydziałowej Sesji Kół Naukowych, Dziekanat WIiTCh informuje, że w dniu 25.05.2022 r. w godzinach od 08.00 do 14.30 zostały ogłoszone godziny

WSSKN 2022 – aktualizacja harmonogramu

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że dostępna jest zaktualizowana wersja Programu Wydziałowej Sesji Studenckich Kół Naukowych 2022 która odbędzie się dnia 25 maja.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.