Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Olga Długosz

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 31 marca 2021 r. o godz. 10:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Olgi Długosz na temat „Otrzymywanie nanocząstek metali i tlenków oraz nanokompozytów w przepływowym układzie reakcyjnym”

Promotor: dr hab. inż. Marcin Banach, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Jolanta Pulit – Prociak (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– dr hab. inż. Grzegorz Dzido, prof. PŚ (Politechnika Śląska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Grzegorz Dzido, prof. PŚ (Politechnika Śląska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.