Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Olga Długosz

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 31 marca 2021 r. o godz. 10:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Olgi Długosz na temat „Otrzymywanie nanocząstek metali i tlenków oraz nanokompozytów w przepływowym układzie reakcyjnym”

Promotor: dr hab. inż. Marcin Banach, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Jolanta Pulit – Prociak (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– dr hab. inż. Grzegorz Dzido, prof. PŚ (Politechnika Śląska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Grzegorz Dzido, prof. PŚ (Politechnika Śląska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.