Do końca 1. połowy semestru wszystkie zajęcia będą prowadzone zdalnie

W związku ze zmianą sytuacji pandemicznej informuję, że od 25 marca 2021 r. do 23 kwietnia 2021 r.:

1. wszystkie zajęcia będą prowadzone w formie zdalnej,
  2. studenci ostatniego semestru mogą wykonywać badania laboratoryjne związane z realizacją pracy dyplomowej,
  3. zawiesza się w tym czasie pracę studentów w ramach Koła Naukowego, wyjątek stanowią studenci, którzy świadczą prace związane z realizacją projektów na podstawie umów cywilno-prawnych.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK