Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Natalia Sobuś

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Natalii Sobuś na temat „Zintegrowane badania eksperymentalne i teoretyczne katalizatorów zeolitowych dla procesów selektywnej konwersji biomasy do kwasu mlekowego i akrylowego”, która odbędzie się w dniu 6 października 2021 r. o godz. 9:00 w sali posiedzeń nr 12 (parter), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Izabela Czekaj, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ (Politechnika Łódzka)
– dr hab. inż. Magdalena Król (AGH Kraków)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ (Politechnika Łódzka),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Magdalena Król (AGH Kraków),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych