Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Natalia Sobuś

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Natalii Sobuś na temat „Zintegrowane badania eksperymentalne i teoretyczne katalizatorów zeolitowych dla procesów selektywnej konwersji biomasy do kwasu mlekowego i akrylowego”, która odbędzie się w dniu 6 października 2021 r. o godz. 9:00 w sali posiedzeń nr 12 (parter), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Izabela Czekaj, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ (Politechnika Łódzka)
– dr hab. inż. Magdalena Król (AGH Kraków)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ (Politechnika Łódzka),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Magdalena Król (AGH Kraków),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK