Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Mateusz Prończuk

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Mateusza Prończuka na temat „Badania hydrodynamiki hybrydowego fluidyzacyjnego aparatu airlift z cyrkulacją zewnętrzną”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2018 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Bizon (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Andrzej Matynia (Politechnika Wrocławska),
– prof. dr hab. inż. Kazimierz Rup (Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Andrzej Matynia (Politechnika Wrocławska),
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Kazimierz Rup (Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,

– zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.