Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Mateusz Prończuk

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Mateusza Prończuka na temat „Badania hydrodynamiki hybrydowego fluidyzacyjnego aparatu airlift z cyrkulacją zewnętrzną”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2018 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Bizon (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Andrzej Matynia (Politechnika Wrocławska),
– prof. dr hab. inż. Kazimierz Rup (Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Andrzej Matynia (Politechnika Wrocławska),
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Kazimierz Rup (Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,

– zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00