Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Mateusz Prończuk

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Mateusza Prończuka na temat „Badania hydrodynamiki hybrydowego fluidyzacyjnego aparatu airlift z cyrkulacją zewnętrzną”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2018 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Katarzyna Bizon (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Andrzej Matynia (Politechnika Wrocławska),
– prof. dr hab. inż. Kazimierz Rup (Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Andrzej Matynia (Politechnika Wrocławska),
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Kazimierz Rup (Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,

– zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.