Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Maciej Gierada

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Macieja Gierady na temat „Katalizator CrOx/SiO2 – modelowanie form powierzchniowych oraz studia nad mechanizmem polimeryzacji etylenu”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2018 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Jarosław Handzlik, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. Artur Michalak (Uniwersytet Jagielloński),
– dr hab. Dorota Rutkowska – Żbik (Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w Krakowie).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Artur Michalak (Uniwersytet Jagielloński),
– recenzja pracy doktorskiej – dr hab. Dorota Rutkowska – Żbik (Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w Krakowie),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK