Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Maciej Gierada

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Macieja Gierady na temat „Katalizator CrOx/SiO2 – modelowanie form powierzchniowych oraz studia nad mechanizmem polimeryzacji etylenu”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2018 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Jarosław Handzlik, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. Artur Michalak (Uniwersytet Jagielloński),
– dr hab. Dorota Rutkowska – Żbik (Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w Krakowie).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Artur Michalak (Uniwersytet Jagielloński),
– recenzja pracy doktorskiej – dr hab. Dorota Rutkowska – Żbik (Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w Krakowie),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.