Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Marzena Wiener

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marzeny Wiener na temat „Metody doboru parametrów prowadzenia procesów kopolimeryzacji na przykładzie kopolimeryzacji chlorku winylu z propylenem”, która odbędzie się w dniu 7 marca 2018 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Gawdzik (Uniwersytet Opolski)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska),
– dr hab. inż. Robert Sekuła (ABB Kraków).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Robert Sekuła (ABB Kraków),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00