NADANIE STOPNIA DOKTORA HABILITOWANEGO – DR INŻ. PRZEMYSŁAW JODŁOWSKI

Uprzejmie informuję, że obrady komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Przemysława Jodłowskiego, odbędą się w dniu 16 marca 2018 r. /piątek/ o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału nr 12 (parter) w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, Kraków ul. Warszawska 24.
Przedmiotem obrad komisji będzie podjęcie uchwały zawierającej opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego.
Załączniki:
harmonogram postępowania habilitacyjnego,
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Andrzej Jarzębski /Politechnika Śląska w Gliwicach/,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Stanisław Ledakowicz /Politechnika Łódzka/,
recenzja osiągnięć naukowych – dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK /Politechnika Krakowska/.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.