Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Marek Moczyński

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marka Moczyńskiego na temat „Wpływ struktury poliuretanu na właściwości kompozytów poliuretanowo – gumowych”, która odbędzie się w dniu 24 września 2019 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Wiesław Sułkowski (em. Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (em. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
– dr hab. inż. Piotr Czub, prof. PK (Politechnika Krakowska),
– prof. dr hab. inż. Janusz Datta (Politechnika Gdańska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (em. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Piotr Czub, prof. PK (Politechnika Krakowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Janusz Datta (Politechnika Gdańska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.