Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Marek Moczyński

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marka Moczyńskiego na temat „Wpływ struktury poliuretanu na właściwości kompozytów poliuretanowo – gumowych”, która odbędzie się w dniu 24 września 2019 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Wiesław Sułkowski (em. Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (em. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
– dr hab. inż. Piotr Czub, prof. PK (Politechnika Krakowska),
– prof. dr hab. inż. Janusz Datta (Politechnika Gdańska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (em. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Piotr Czub, prof. PK (Politechnika Krakowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Janusz Datta (Politechnika Gdańska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00