Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Karolina Śliwa

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Śliwy na temat „Roślinne ekstrakty micelarne jako składniki aktywne preparatów do pielęgnacji skóry atopowej”, która odbędzie się w dniu 16 października 2019 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń nr 12, budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jan Ogonowski (Politechnika Krakowska)

Promotor pomocniczy: dr inż. Elżbieta Sikora (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Kazimiera Anna Wilk (Politechnika Wrocławska),
– dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Kazimiera Anna Wilk (Politechnika Wrocławska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.