Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Karolina Śliwa

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Śliwy na temat „Roślinne ekstrakty micelarne jako składniki aktywne preparatów do pielęgnacji skóry atopowej”, która odbędzie się w dniu 16 października 2019 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń nr 12, budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jan Ogonowski (Politechnika Krakowska)

Promotor pomocniczy: dr inż. Elżbieta Sikora (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Kazimiera Anna Wilk (Politechnika Wrocławska),
– dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Kazimiera Anna Wilk (Politechnika Wrocławska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Barbara Gawdzik, prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01.02.2023, specjalność  TP    01-02.02.2023, specjalność  APIS   06 – 07.02.2023, specjalność