Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Jarosław Chwastowski

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Jarosława Chwastowskiego na temat „Procesy bioremediacji toksycznych związków chromu z użyciem mikroorganizmów oraz materii organicznej”, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. Henryk Kołoczek, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski (Politechnika Krakowska),
– prof. dr hab. Tomasz Twardowski (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski (Politechnika Krakowska),
– recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Tomasz Twardowski (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –