Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Ewa Szefer

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Ewy Szefer, która odbędzie się w dniu 14 września 2022 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Modyfikacja powierzchniowa nanokryształów celulozowych bezwodnikiem bursztynowym oraz wykorzystanie otrzymanego bio-napełniacza do modyfikacji polimerów wytwarzanych z surowców odnawialnych”.

PROMOTOR: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR POMOCNICZY: dr inż. Agnieszka Leszczyńska (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:

– prof. dr hab. inż. Marek Kozłowski (Politechnika Wrocławska),
– dr hab. inż. Anna Masek, prof. PŁ (Politechnika Łódzka),
– dr hab. inż. Sławomir Borysiak, prof. PP (Politechnika Poznańska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK https://bip.pk.edu.pl/index.php?ver=0&dok=4086

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.