EGZAMIN POLEKTORATOWY Z J. ANGIELSKIEGO W SESJI LETNIEJ POPRAWKOWEJ 2021/22

Egzamin kończący lektorat j. angielskiego na WIiTCh w sesji letniej poprawkowej 2021/22 zostanie przeprowadzony zdalnie 13.09.2022 (środa) w godz. 9:00-10:30 poprzez Platformę e-learningową Delta PK w ramach kursu WIiTCh Final Re-Take Exam in English 2022 umieszczonego w kategorii kursów Jednostki Pozawydziałowe/Studium Języków Obcych.

Na egzamin będą mogli zapisać się studenci po uzyskaniu zaliczenia ostatniego 4 semestru nauki j. angielskiego (którzy nie mają zaległości z poprzednich semestrów). Wpis na egzamin będzie wpisem na podany wyżej kurs.

Studenci obecnego II roku IChiP, TCh oraz BT zapisują się u swoich lektorów prowadzących.

Studenci lat ubiegłych, którzy mają zaliczone wszystkie 4 semestry nauki j. angielskiego i chcą wziąć udział w egzaminie, proszeni są o mailowe zgłoszenie swoich danych (nazwisko i imię/nr albumu/obecna grupa dziekańska/lektor prowadzący ostatni semestr nauki języka) na adres: kinga.sniadek@pk.edu.pl z dopiskiem w temacie wiadomości ‘zapisy na egzamin wiitch 2022’. Dostaną informację zwrotną z potwierdzeniem oraz zostaną przekierowani do w/w kursu – egzaminu.

Rejestracja na kurs/egzamin upływa 12.09.2002 o godz. 20.00

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych