Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Elwira Lasoń

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Elwiry Lasoń na temat „Nanocząstki lipidowe jako nośniki substancji aktywnych biologicznie”, która odbędzie się w dniu 30 stycznia 2019 roku o godz. 10:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jan Ogonowski, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska),
Promotor pomocniczy: dr inż. Elżbieta Sikora (Politechnika Krakowska).

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jolanta Sokołowska (Politechnika Łódzka),
– prof. dr hab. inż. Roman Petrus (Politechnika Rzeszowska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Jolanta Sokołowska (Politechnika Łódzka),
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. inż. Tomasz Wasilewski, prof. ndzw. UTH Rad. (Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny w Radomiu),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.