Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Barbara Larwa

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Barbary Larwy na temat „Analiza numeryczna i eksperymentalna przenoszenia ciepła w wymiennikach gruntowych”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2016 roku o godz. 13:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Krzysztof Kupiec, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Monika Gwadera (Politechnika Krakowska)
Recenzenci:

– dr hab. inż. Arkadiusz Moskal, prof. PW (Politechnika Warszawska)
– dr hab. inż. Stanisław Łopata, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Arkadiusz Moskal, prof. PW (Politechnika Warszawska)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Stanisław Łopata, prof. PK (Politechnika Krakowska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych