Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Agnieszka Kącka-Zych

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Kąckiej-Zych na temat „Teoretyczne studia nad mechanizmem eliminacji kwasów karboksylowych z estrów nitroalkoholi”, która odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2018 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Oleg M. Demchuk (Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie),
– dr hab. inż. Marcin Sobczak (Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Oleg M. Demchuk (Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Marcin Sobczak (Warszawski Uniwersytet Medyczny),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK