NADANIE STOPNIA DOKTORA HABILITOWANEGO – DR INŻ. PRZEMYSŁAW JODŁOWSKI

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Przemysława Jodłowskiego, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 21 marca 2018 r. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Panu dr inż. Przemysławowi Jodłowskiemu:

Załączniki:
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.