Obrona rozprawy doktorskiej – mgr Termeh Darvishzad

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Termeh Darvishzad na temat „Electrooxidation of guanine – the use in quantifying antioxidant activity and nanomolar electroanalysis”, która odbędzie się w dniu 8 października 2018 roku o godz. 11:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. zw. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Stefan Kurek (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Małgorzata Jakubowska, prof. AGH (Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie)
– prof. dr hab. Zbigniew Stojek (Uniwersytet Warszawski)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Małgorzata Jakubowska, prof. AGH (Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Zbigniew Stojek (Uniwersytet Warszawski),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00