Obrona rozprawy doktorskiej – mgr Termeh Darvishzad

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Termeh Darvishzad na temat „Electrooxidation of guanine – the use in quantifying antioxidant activity and nanomolar electroanalysis”, która odbędzie się w dniu 8 października 2018 roku o godz. 11:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. zw. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Stefan Kurek (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. Małgorzata Jakubowska, prof. AGH (Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie)
– prof. dr hab. Zbigniew Stojek (Uniwersytet Warszawski)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Małgorzata Jakubowska, prof. AGH (Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Zbigniew Stojek (Uniwersytet Warszawski),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.