Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr Stanisław Kudła

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Stanisława Kudły, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 16 maja br. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Panu dr inż. Stanisławowi Kudle.

Załączniki:
– uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
– wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00