Obowiązkowy wykład dla studentów kierunku Biotechnologia

W poniedziałek 9 maja 2022 od godz. 10.00 do 11.30 w sali 402 odbędzie się wykład  na temat Bieżących projektów badawczych i programów stażowych i stypendialnych prowadzony przez przedstawicieli Firmy Orlen Południe z Trzebini. Wykład jest obowiązkowy dla studentów kierunku Biotechnologia (I i II stopień).

Jednocześnie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów i studentów pozostałych kierunków do udziału w tym wykładzie.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –