Nagrody Ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o przyznanie nagród ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki.
Wnioski w wersji papierowej wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w Sekretariacie Wydziału (pok.10) do dnia 8 lutego 2021 roku, natomiast wersję elektroniczną wniosku (MS WORD) wraz z odwzorowaniem cyfrowym pdf dokumentów należy przesłać na adres e-mail: wiitch@pk.edu.pl.

Wnioski złożone po terminie lub niekompletne nie będą procedowane.

Załączniki:
Pismo Prorektora ds. ogólnych w sprawie nagród MNISW
Rozporządzenie w sprawie nagród ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego wraz z rozporządzeniem zmieniającym
Oświadczenie o potwierdzeniu określonego we wniosku procentowego udziału poszczególnych osób
Oświadczenie o niekaralności
Oświadczenie w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych
Formularz wniosku

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK