Nagrody Ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o przyznanie nagród ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki.
Wnioski w wersji papierowej wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w Sekretariacie Wydziału (pok.10) do dnia 8 lutego 2021 roku, natomiast wersję elektroniczną wniosku (MS WORD) wraz z odwzorowaniem cyfrowym pdf dokumentów należy przesłać na adres e-mail: wiitch@pk.edu.pl.

Wnioski złożone po terminie lub niekompletne nie będą procedowane.

Załączniki:
Pismo Prorektora ds. ogólnych w sprawie nagród MNISW
Rozporządzenie w sprawie nagród ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego wraz z rozporządzeniem zmieniającym
Oświadczenie o potwierdzeniu określonego we wniosku procentowego udziału poszczególnych osób
Oświadczenie o niekaralności
Oświadczenie w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych
Formularz wniosku

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.