NADANIE STOPNIA DOKTORA HABILITOWANEGO – DR INŻ. SZCZEPAN BEDNARZ

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Szczepana Bednarza, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 15 stycznia 2020 r. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno – technicznych Panu dr inż. Szczepanowi Bednarzowi.

Załączniki:
– uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
– wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Naukowej Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego