NADANIE STOPNIA DOKTORA HABILITOWANEGO – DR INŻ. SZCZEPAN BEDNARZ

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Szczepana Bednarza, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 15 stycznia 2020 r. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno – technicznych Panu dr inż. Szczepanowi Bednarzowi.

Załączniki:
– uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
– wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Naukowej Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja