Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Elżbieta Sikora

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Elżbiety Sikory, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 15 stycznia 2020 r. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno – technicznych Panu dr inż. Elżbiecie Sikorze.

Załączniki:
– uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
– wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Naukowej Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z