NADANIE STOPNIA DOKTORA HABILITOWANEGO – DR INŻ. JOLANTA IŁOWSKA

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Jolanty Iłowskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 15 marca br. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Pani dr inż. Jolancie Iłowskiej.

Załączniki:
– uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
– wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01.02.2023, specjalność  TP    01-02.02.2023, specjalność  APIS   06 – 07.02.2023, specjalność