Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Wysokowydajne BiMolekularne Systemy Fotoinicjujące

Dr inż. Joanna Ortyl jest laureatką II edycji konkursu „Młody Naukowiec – Kreator Rzeczywistości Gospodarczej”. Nagroda dotyczy pracy „Wysokowydajne BiMolekularne Systemy Fotoinicjujące oparte o Innowacyjne Molekuły Akcelerujące – Rozwiązanie Dedykowane do Procesów Fotopolimeryzacji”.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu „Młody Naukowiec – Kreator Rzeczywistości Gospodarczej” jest Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska. Konkurs jest kierowany do społeczności akademickiej Politechniki Krakowskiej i ma za zadanie wyróżnianie prac badawczych o najwyższym potencjale wdrożeniowym. Konkurs dofinansowany jest przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.”

Nagrodzone w konkursie rozwiązania to tylko ułamek ofert technologicznych jakie można znaleźć w Internetowej Bazie Ofert Politechniki Krakowskiej. Jeśli zatem poszukujesz najnowszych wyników badań naukowych, chciałbyś nawiązać współpracę z doświadczonymi ekspertami naukowymi lub potrzebujesz usług akredytowanych laboratoriów skorzystaj z zasobów dostępnych pod adresem: www.s2b.transfer.edu.pl i skontaktuj się z nami! My nawiążemy współpracę Politechniki Krakowskiej z Twoją firmą i umożliwimy współpracę technologiczną poprzez sprzedaż licencji i technologii.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie