Małopolska Noc Naukowców na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej – 29 września 2023

W dniu 29 września 2023 odbędzie się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców – wydarzenia koordynowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na wspaniałą zabawę z nauką w tle!

W tym roku zachęcamy do wysłuchania ciekawych wykładów popularnonaukowych, ponieważ wiedzy podanej w ciekawy sposób nigdy nie jest za wiele! Ponadto udostępniamy nasze wybrane laboratoria naukowo-badawcze, żeby przekonać się na własne oczy, że nowoczesne technologie to dla nas codzienność! Niezmiennie zapraszamy także do uczestnictwa w specjalnie przygotowanych na tę okazję warsztatach oraz do udziału w spektakularnych pokazach chemicznych i pirotechnicznych.

Z uwagi na charakter naszej codziennej pracy, w tym konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, udział w naszych atrakcjach wymaga wcześniejszej rejestracji. Rejestracja rusza już 21 września 2023 od godziny 9:00!

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń oraz rejestracji znajdują się na stronie www.nocnaukowcow.malopolska.pl.

Projekt finansowany ze środków programu ramowego Unii Europejskiej “Horyzont Europa” na podstawie umowy o udzielenie dotacji nr 101061168.

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych