Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Małopolska Noc Naukowców na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej – 29 września 2023

W dniu 29 września 2023 odbędzie się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców – wydarzenia koordynowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na wspaniałą zabawę z nauką w tle!

W tym roku zachęcamy do wysłuchania ciekawych wykładów popularnonaukowych, ponieważ wiedzy podanej w ciekawy sposób nigdy nie jest za wiele! Ponadto udostępniamy nasze wybrane laboratoria naukowo-badawcze, żeby przekonać się na własne oczy, że nowoczesne technologie to dla nas codzienność! Niezmiennie zapraszamy także do uczestnictwa w specjalnie przygotowanych na tę okazję warsztatach oraz do udziału w spektakularnych pokazach chemicznych i pirotechnicznych.

Z uwagi na charakter naszej codziennej pracy, w tym konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, udział w naszych atrakcjach wymaga wcześniejszej rejestracji. Rejestracja rusza już 21 września 2023 od godziny 9:00!

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń oraz rejestracji znajdują się na stronie www.nocnaukowcow.malopolska.pl.

Projekt finansowany ze środków programu ramowego Unii Europejskiej “Horyzont Europa” na podstawie umowy o udzielenie dotacji nr 101061168.

Serdecznie zapraszamy!

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Plan zajęć w sem. letnim roku akad. 2023/24

Uprzejmie informujemy, że dostępna jest wstępna wersja planu zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24. Plan dostępny jest w wersji online i w kolejnych tygodniach

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie