Lektorat z języka obcego dla studentów I roku

Informujemy, że ogólne informacje dotyczące lektoratu z j. obcego oraz kody do zespołów w MS Teams znajdują się na stronie Studium Języków Obcych PK: http://sjo.pk.edu.pl/index.php/lektorat-na-i-roku-pierwszego-stopnia-studiow/

Aplikacja MS Teams jest częścią pakietu Office 365. Dostęp do usługi jest bezpłatny dla wszystkich studentów PK. Szczegółowe informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto dostępne są na stronie: Usługi Office 365 Education Online dla studentów Politechniki Krakowskiej – Dział Informatyzacji (pk.edu.pl).

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.