Konkurs o Nagrodę im. profesora Zbigniewa Engela

Szanowni Państwo,
w imieniu Prorektora ds. nauki prof. dr hab. inż. Dariusza Bogdała uprzejmie informujemy, że została ogłoszona kolejna edycja Konkursu o Nagrodę im. profesora Zbigniewa Engela.

Wnioski można składać w Dziale Badań Naukowych lub skrytce PN-1 w Kancelarii PK w terminie do dnia 30.04.2021 r.

Informacje nt. Konkursu oraz regulamin dostępne są w serwisie Działu Badań Naukowych w zakładce Nagrody (https://www.pk.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2533&Itemid=1128&lang=pl).

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.