Konkurs o Nagrodę im. profesora Zbigniewa Engela

Szanowni Państwo,
w imieniu Prorektora ds. nauki prof. dr hab. inż. Dariusza Bogdała uprzejmie informujemy, że została ogłoszona kolejna edycja Konkursu o Nagrodę im. profesora Zbigniewa Engela.

Wnioski można składać w Dziale Badań Naukowych lub skrytce PN-1 w Kancelarii PK w terminie do dnia 30.04.2021 r.

Informacje nt. Konkursu oraz regulamin dostępne są w serwisie Działu Badań Naukowych w zakładce Nagrody (https://www.pk.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2533&Itemid=1128&lang=pl).

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych