Seminarium Wydziałowe – Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie 17 marca o godz. 12:30 na platformie MS Teams.

W trakcie seminarium pan dr Lech Iwański, Kierownik Zakładu Zaawansowanych Materiałów, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej “Blachownia” przedstawi referat pt. “Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych”.

Seminarium jest związane z planami wszczęcia postępowania habilitacyjnego na naszym Wydziale.

W imieniu Dziekana serdecznie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów naszego Wydziału. Szczegóły spotkania zostaną podesłane wkrótce. Studenci zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zgłaszanie się do Prodziekana ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniewa Wzorka, na platformie MS Teams lub drogą mailową.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00