Seminarium Wydziałowe – Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie 17 marca o godz. 12:30 na platformie MS Teams.

W trakcie seminarium pan dr Lech Iwański, Kierownik Zakładu Zaawansowanych Materiałów, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej “Blachownia” przedstawi referat pt. “Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych”.

Seminarium jest związane z planami wszczęcia postępowania habilitacyjnego na naszym Wydziale.

W imieniu Dziekana serdecznie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów naszego Wydziału. Szczegóły spotkania zostaną podesłane wkrótce. Studenci zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zgłaszanie się do Prodziekana ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniewa Wzorka, na platformie MS Teams lub drogą mailową.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.