Seminarium Wydziałowe – Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie 17 marca o godz. 12:30 na platformie MS Teams.

W trakcie seminarium pan dr Lech Iwański, Kierownik Zakładu Zaawansowanych Materiałów, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej “Blachownia” przedstawi referat pt. “Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych”.

Seminarium jest związane z planami wszczęcia postępowania habilitacyjnego na naszym Wydziale.

W imieniu Dziekana serdecznie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów naszego Wydziału. Szczegóły spotkania zostaną podesłane wkrótce. Studenci zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zgłaszanie się do Prodziekana ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniewa Wzorka, na platformie MS Teams lub drogą mailową.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych