Seminarium Wydziałowe – Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie 17 marca o godz. 12:30 na platformie MS Teams.

W trakcie seminarium pan dr Lech Iwański, Kierownik Zakładu Zaawansowanych Materiałów, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej “Blachownia” przedstawi referat pt. “Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych”.

Seminarium jest związane z planami wszczęcia postępowania habilitacyjnego na naszym Wydziale.

W imieniu Dziekana serdecznie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów naszego Wydziału. Szczegóły spotkania zostaną podesłane wkrótce. Studenci zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zgłaszanie się do Prodziekana ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniewa Wzorka, na platformie MS Teams lub drogą mailową.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.