Seminarium Wydziałowe – Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie 17 marca o godz. 12:30 na platformie MS Teams.

W trakcie seminarium pan dr Lech Iwański, Kierownik Zakładu Zaawansowanych Materiałów, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej “Blachownia” przedstawi referat pt. “Technologie wytwarzania związków epoksydowych, ze szczególnym uwzględnieniem żywic epoksydowych”.

Seminarium jest związane z planami wszczęcia postępowania habilitacyjnego na naszym Wydziale.

W imieniu Dziekana serdecznie zapraszam wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów naszego Wydziału. Szczegóły spotkania zostaną podesłane wkrótce. Studenci zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zgłaszanie się do Prodziekana ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniewa Wzorka, na platformie MS Teams lub drogą mailową.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja