Godzina wspomnień o prof. dr hab. inż. Adamie Grochowalskim

Na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46) w ramach obchodów XIX Ogólnopolskich Dni Owada odbędzie się “Godzina wspomnień o prof. dr hab. inż. Adamie Grochowalskim (ur. 1954 – zm. 2019) – pasjonacie owadów, wybitnym fotografiku oraz filmowcu” prowadzona przez Andrzeja Grochowalskiego oraz prof. dr hab. inż. Kazimierz Wiecha jak również prezentowane będę fotografie owadów autorstwa śp. prof. Adama Grochowalskiego. Serdecznie zapraszamy do  wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Rolniczego.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.