Godzina wspomnień o prof. dr hab. inż. Adamie Grochowalskim

Na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46) w ramach obchodów XIX Ogólnopolskich Dni Owada odbędzie się “Godzina wspomnień o prof. dr hab. inż. Adamie Grochowalskim (ur. 1954 – zm. 2019) – pasjonacie owadów, wybitnym fotografiku oraz filmowcu” prowadzona przez Andrzeja Grochowalskiego oraz prof. dr hab. inż. Kazimierz Wiecha jak również prezentowane będę fotografie owadów autorstwa śp. prof. Adama Grochowalskiego. Serdecznie zapraszamy do  wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Rolniczego.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.