DWUDNIOWE SZKOLENIE DLA STUDENTÓW „ PODSTAWY MODELOWANIA 3D W PROGRAMIE SOLIDWORKS”

Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości PK zaprasza na dwudniowe szkolenie: Podstawy modelowania 3D w programie Solidworks – przybliżające środowisko pracy programów typu CAD.
W czasie zajęć on-line zaplanowanych na 23 i 24 kwietnia 2022 r. uczestnicy poznają metodykę modelowania części i złożeń obiektów statycznych i kinetycznych, a także zdobędą praktyczne umiejętności opracowywania dokumentacji technicznej 2D w oparciu o modele 3D.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie szkolenia pod adresem: https://www.cj.pk.edu.pl/kursy-i-szkolenia/podstawy-modelowania-3d-w-programie-solidworks/

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego