BEZPŁATNY EGZAMIN AUTODESK CERTIFIED USER

W związku z realizacją Projektu pn. „Programowanie doskonałości – PK XXI w. Program Rozwoju Politechniki Krakowskiej na lata 2018-2022”, informujemy o możliwości podejścia do bezpłatnego egzaminu Autodesk Certified User dla studentów Politechniki Krakowskiej. Oferta skierowana jest do studentów Politechniki Krakowskiej posiadających wpis co najmniej na 4 semestr studiów I stopnia oraz studentów II stopnia.

Szczegółowe informacje na temat egzaminu i dostępnych terminów: https://www.cj.pk.edu.pl/po-wer-pk-xxi-2-0/egzamin-autodesk/

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum