Wystartowała 34. edycja Mikołajki – Studenci Dzieciom

W tym roku będziemy mogli wesprzeć podopiecznych Domów Dziecka wrzucając coś od siebie do puszki podczas zbiórki organizowanej na kampusach Politechniki Krakowskiej. Dodatkowo drugi rok z rzędu będziemy mogli poczuć się jak elfy i stworzyć prezenty, czyli paczki z najpotrzebniejszymi rzeczami!

Szczegóły znajdziecie na fanpage’u pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/StudenciDzieciom

Spakowane rzeczy możecie przynieść osobiście, bądź wysłać na adres biura Samorządu Studenckiego PK:
Politechnika Krakowska, Budynek SJO, pokój 107, Warszawska 24, 31-155 Kraków

WRSS WIiTCh PK

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.