Wystartowała 34. edycja Mikołajki – Studenci Dzieciom

W tym roku będziemy mogli wesprzeć podopiecznych Domów Dziecka wrzucając coś od siebie do puszki podczas zbiórki organizowanej na kampusach Politechniki Krakowskiej. Dodatkowo drugi rok z rzędu będziemy mogli poczuć się jak elfy i stworzyć prezenty, czyli paczki z najpotrzebniejszymi rzeczami!

Szczegóły znajdziecie na fanpage’u pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/StudenciDzieciom

Spakowane rzeczy możecie przynieść osobiście, bądź wysłać na adres biura Samorządu Studenckiego PK:
Politechnika Krakowska, Budynek SJO, pokój 107, Warszawska 24, 31-155 Kraków

WRSS WIiTCh PK