Wykład specjalny dla studentów kierunku inżynieria chemiczna

W środę 18 maja 2022 roku w godz. 12:30-14:00 w sali  0/19 („Działownia”) odbędzie się wykład pt. “Od czajnika elektrycznego do instalacji chemicznej”, który poprowadzi absolwent naszego wydziału Rafał Adamczyk – kierownik działu Technologii Siarki i Membran Wodorowych w firmie Air Liquide Global E&C Solutions.

W trakcie spotkania prowadzący omówi kompetencje jakie powinien posiadać inżynier procesu oraz wyzwania jakie pojawiają się w biurze projektowym. Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań oraz uzyskania informacji o karierze zawodowej w firmie Air Liquide. Serdecznie zapraszamy studentów I i II stopnia inżynierii chemicznej i procesowej oraz pracowników wydziału.

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego