Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Wykład specjalny dla studentów kierunku inżynieria chemiczna

W środę 18 maja 2022 roku w godz. 12:30-14:00 w sali  0/19 („Działownia”) odbędzie się wykład pt. “Od czajnika elektrycznego do instalacji chemicznej”, który poprowadzi absolwent naszego wydziału Rafał Adamczyk – kierownik działu Technologii Siarki i Membran Wodorowych w firmie Air Liquide Global E&C Solutions.

W trakcie spotkania prowadzący omówi kompetencje jakie powinien posiadać inżynier procesu oraz wyzwania jakie pojawiają się w biurze projektowym. Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań oraz uzyskania informacji o karierze zawodowej w firmie Air Liquide. Serdecznie zapraszamy studentów I i II stopnia inżynierii chemicznej i procesowej oraz pracowników wydziału.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Postępowania na WIiTCh

Informacje prasowe, wywiady

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie