Wykład specjalny dla studentów kierunku inżynieria chemiczna

W środę 18 maja 2022 roku w godz. 12:30-14:00 w sali  0/19 („Działownia”) odbędzie się wykład pt. “Od czajnika elektrycznego do instalacji chemicznej”, który poprowadzi absolwent naszego wydziału Rafał Adamczyk – kierownik działu Technologii Siarki i Membran Wodorowych w firmie Air Liquide Global E&C Solutions.

W trakcie spotkania prowadzący omówi kompetencje jakie powinien posiadać inżynier procesu oraz wyzwania jakie pojawiają się w biurze projektowym. Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań oraz uzyskania informacji o karierze zawodowej w firmie Air Liquide. Serdecznie zapraszamy studentów I i II stopnia inżynierii chemicznej i procesowej oraz pracowników wydziału.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –