Warsztaty dla studentów II stopnia kierunku inżynieria chemiczna

W poniedziałek 23 maja 2022 roku w godz. 16:00-18:00 odbędą się warsztaty dla studentów II stopnia II roku pt. „Wybrane elementy projektowania”, które poprowadzi Rafał Adamczyk – kierownik działu Technologii Siarki i Membran Wodorowych w firmie Air Liquide Global E&C Solutions. Warsztaty odbędą się w sali 135.

W trakcie warsztatów poruszone zostaną praktyczne aspekty projektowania procesowego oraz specyfika zadań, jakie stoją przed projektantem.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –