Dnia 14 maja 2024 w godzinach 9:00-15:30 w salach 402, 532 oraz 0/19 (Działownia) odbędzie się Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych. Zapraszamy do udziału wszystkich Studentów, Doktorantów oraz Pracowników.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



