Wybory specjalności na rok akad. 2021/22

Studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia, kierunki Inżynieria Chemiczna i Procesowa oraz Technologia Chemiczna informujemy że z dniem 11 czerwca br. (piątek), ruszają wybory specjalności. Wyboru dokonać można będzie poprzez panel studenta WIiTCh w terminie do dnia 14 czerwca 2020 r (poniedziałek), godz. 9:00.

W ramach wyboru, każdy student wskazuje wybrane przez siebie specjalności w kolejności od najbardziej do najmniej pożądanej. O pierwszeństwie w doborze specjalności decyduje średnia ocen z dotychczasowego toku studiów. Osoby które we wskazanym terminie nie dokonają wyboru, zostaną skierowane na poszczególne specjalności decyzją Prodziekana ds. studenckich.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych