Studenci studiów II roku studiów I stopnia zobowiązani są do dokonania wyboru specjalności. Do 13 czerwca 2023 r. jest aktywny formularz wyboru specjalności (https://forms.office.com/e/HVycHAjXyKg). Proszę o wskazanie preferowanej specjalności. Osoby, które nie wezmą udziału w wyborach zostaną przypisane do specjalności dysponujących wolnymi miejscami.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



