Nasz doktorant Maciek Pilch nowym Liderem!

XII konkurs w ramach Programu LIDER organizowany przez NCBiR został rozstrzygnięty. Finansowanie otrzymało 56 projektów, których łączna kwota finansowania wynosi 80 670 706,14 zł.

Z dumą ogłaszamy, że nasz Doktorant Maciej Pilch został laureatem tego prestiżowego programu, w którym będzie realizował projekt: Wielomateriałowa drukarka 3D dedykowana do produkcji detali z litego metalu oraz stopów galwanicznych, a także elementów hybrydowych typu metal–tworzywo polimerowe przy wykorzystaniu opracowanej sprzężonej technologii elektroosadzania metali oraz fotopolimeryzacji żywic polimerowych. Kwota otrzymanego dofinansowania to 1 470 000,00 zł. Gratulujemy!

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.