Ważna informacja dla studentów III roku Biotechnologii – studia I stopnia

Z przyczyn technicznych termin laboratorium z chemii organicznej dla studentów 3 roku kierunku Biotechnologia, które powtarzają ten przedmiot uległ zmianie. Aktualny termin zajęć – 26 stycznia 2021 r. od godz. 13.15 do 18.30 sala 537.

Poniżej znajduje się uaktualniony harmonogram zajęć.

3 rok B1

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.