V edycja Konkursu dla Młodych Inżynierów

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że trwa V edycja (2021-2022) Konkursu dla Młodych Inżynierów organizowanego przez miesięcznik “Builder”. Tegorocznym zadaniem konkursowym jest “Wyzwanie Młodego Inżyniera”- projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego.

Prace zgłaszać można do 14 lutego 2022. Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe. Poniżej wszystkie niezbędne informacje na temat konkursu.

SZCZEGÓŁY KONKURSU
NAGRODY
INSTRUKCJA WGRYWANIA PRACY
PLATFORMA KONKURSOWA