12 stycznia, 2022

V edycja Konkursu dla Młodych Inżynierów

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że trwa V edycja (2021-2022) Konkursu dla Młodych Inżynierów organizowanego przez miesięcznik “Builder”. Tegorocznym zadaniem konkursowym jest “Wyzwanie Młodego Inżyniera”- projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego.

Prace …

TEST KOMPETENCYJNY

W terminie 15-16 stycznia 2022 r. (sobota i niedziela) odbędzie się test kompetencyjny dla studentów ostatniego semestru wszystkich kierunków studiów 1 stopnia. Test odbędzie się w formie zdalnej na platformie wydziałowej moodle moodle.chemia.pk.edu.pl i będzie udostępniony od 15 stycznia od