Dziekanat WIiTCh informuje, że do dnia 16.01.2023 r. należy składać wnioski wraz z załącznikami o umorzenie opłat za powtarzanie przedmiotu/ów na semestr letni roku akademickiego 2022/2023.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



