Test kompetencyjny – studenci ostatniego semestru studiów I stopnia

W terminie 14-15 stycznia 2023 r. (sobota i niedziela) odbędzie się test kompetencyjny dla studentów ostatniego semestru wszystkich kierunków studiów I stopnia.

Test odbędzie się w formie zdalnej (online) na platformie wydziałowej moodle: Test Kompetencji 2022/23 – moodle i będzie udostępniony od 14 stycznia od godz. 6.00 do 15 stycznia do godz. 23.00. Test obejmuje 50 losowo wybranych pytań i trwa 60 minut. W pytaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymuje się 1 punkt. W trakcie trwania testu można cofać się do wypełnionych już odpowiedzi. W celu zaliczenia testu należy zdobyć 40% maksymalnej liczby punktów, czyli udzielić poprawnej odpowiedzi na 20 z 50 pytań.

Aby móc przystąpić do testu należy zalogować się na platformie moodle w terminie 8 do 15 stycznia 2023 r., a po zalogowaniu uzupełnić ankietę dla swojego kierunku i specjalności. Wypełnienie ankiety ma na celu sprawdzenie poprawności logowania się i prawidłowego przypisania do grup.

Dane logowania

Login: nazwiskoimie (małymi literami, bez polskich znaków, bez spacji)

Hasło: Ch#NUMERALBUMU (po oznaczeniu „Ch#” należy wpisać swój numer albumu, bez spacji), jeśli ktoś zmienił hasło podczas realizacji innego kursu na tej platformie, należy logować się z użyciem nowego hasła.

W przypadku pytań lub problemów z zalogowaniem proszę o kontakt mailowy: anna.drabczyk@pk.edu.pl lub piotr.surylo@pk.edu.pl

MS Teams: Anna Drabczyk lub Piotr Suryło

telefon: 126282571 lub 796368745.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.